درباره آی آر توتو بیشتر بدانید.
 

آی آر توتو یک سایت پیش بینی مسابقات ورزشی است که سعی کرده است امکان پیش بینی برای کاربرانی که در ایران زندگی میکنند را فراهم کند. طراحی سایت بسیار ساده و گویا است و هر کسی با کمترین آشنایی با اینترنت میتواند در آی آر توتو شروع به پیش بینی کند و از هیجان آن لذت ببرد.

برای شروع پیش بینی در آی آر توتو، چهار مرحله زیر را انجام دهید و به راحتی و در چند دقیقه شروع به پیش بینی کنید. 

۱در آی آر توتو ثبت نام کنید:

برای شروع پیش بینی باید ابتدا یک حساب کاربری در آی آر توتو ایجاد کنید. روند ایجاد حساب کاربری بسیار آسان و امن است و شما میتوانید هر زمان که مایل بودید با پر کردن فرم نام نویسی در سایت ثبت نام کنید.

بروی گزینه ثبت نام در بالای صفحه گوشه سمت چپ کلید کنید. روند نام نویسی را دنبال کنیدو لطفا توجه داشته باشید حتما بایستی از اطلاعات قانونی و مشروع خود برای ثبت نام در سایت استفاده نمایید.

 

۲موجودی حساب خود را افزایش دهید:

برای شروع پیش بینی در سایت آی آر توتو باید ابتدا موجودی حساب خود را افزایش دهید. برای اینکار ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس وارد بخش شارژ حساب شوید. در این بخش میتوانید به یکی از روش های موجود اقدام به افزایش موجودی کنید.

 

۳شروع به پیش بینی کنید:

پس از اینکه موجودی حساب شما شارژ شد، میتوانید در قسمت های متنوع سایت بازی کنید. پیش بینی مسابقات ورزشی پیش از شروع بازی و بصورت زنده از لحظه شروع بازی تا دقیقه ۹۰ بازی از بخش هایی است که هیجان بالایی برای شرکت کنندگان دارد.

۴جوایز خود را برداشت کنید:

در هر کدام از پیش بینی ها که برنده شوید مبلغ برد شما بلافاصله به موجودی حساب شما واریز می شود. شما میتوانید موجودی حساب خود را در پیش بینی های بعدی استفاده کنید یا آن را برداشت کنید. برای برداشت از حساب می توانید به منوی شارژ و برداشت مراجعه کرده با پر کردن اطلاعات بانکی خود درخواست برداشت خود را ثبت نمایید تا توسط واحل مالی سایت بررسی گردد.